NUTRITION

ХАРЧУЙСЯ КОРИСНО І СМАЧНО. А ЧАС ЗАЛИШ НА ІНШІ СПРАВИ

Юлия Колесникова
Всім знайома ситуація – на ходу перехопивши те, що перше потрапить на очі у холодильнику, біжить на тренування. Ніби й не багато їси і наполегливо тренуєшся – а результату – нуль! Вся справа у таких швидких перекусах, коли страви вживаєш необдумано, споживаєш абищо.
Юлія Колесникова, засновниця сервісу з доставки здорового харчування RIGHT FOOD, знає все про те, як правильно харчуватися, що краще для вашого організму і які продукти допоможуть тримати тіло у відмінній формі.

Юлія, розкажіть, як виникла ідея створити компанію із виробництва правильної їжі?
У мене з дитинства були проблеми із зайвою вагою. У 18 років я вирішила кардинально змінитися. Пробувала дієти, голодування і різні препарати. Проте лише нашкодила здоров’ю, а проблеми не позбавилася. Тоді я почала вивчати все, що стосується зайвої ваги та відмінної фігури. Вихід бачила лише у збалансованому харчуванні. А так, як робота моя не давала можливості самій готувати правильну їжу, шукала альтернативу. Вперше у Москві дізналася про компанію, яка займалася доставкою «здорових» продуктів. Ця ідея прийшлася мені до душі, а з того часу думка про такий бізнес не давала мені спокою. Я довго все продумувала, прораховувала, а два роки тому все-таки вирішила – це буде моє заняття. Я хотіла дати можливість багатьом людям на повноцінне життя і правильне харчування.Розкажіть про основні напрямки діяльності Вашої компанії.
RIGHT FOOD пропонує декілька готових раціонів з різноманітним меню на 14 днів. Це система «Зниження ваги», «Здоровий раціон», «Спортивна програма», окремо існує напрямок із доставки «Бізнес-ланчів». Нещодавно ми запропонували своїм клієнтам «Індивідуальний раціон», який розробляється індивідуально під замовника, враховуючи його побажання, потреби, навантаження, ритм життя та захворювання.

Як і ким розробляється раціон? Що враховується під час розробки меню і приготування їжі?
Є готові раціони, які мають середні показники під конкретний результат, якого прагне клієнт. Ми підбираємо меню, враховуючи зріст, вагу, фізичну активність та образ життя замовника. Або ж, якщо цього забажає клієнт, проводиться анкетування, за необхідності здійснюється медичне обстеження і тільки тоді розробляється раціон під конкретну людину.

Чому раціон різний для чоловіків та жінок? Чи є протипоказання страв RIGHT FOOD?
Потреби жіночого та чоловічого організму різні, тому раціони відрізняються за показниками БЖУ та калорійності. Також вони різні за складом і вагою, як і звичайна їжа.
Не рекомендується наша їжа лише в тому випадку, якщо у людини є алергія, непереносимість окремих продуктів або якісь хронічні хвороби. У цьому випадку ми змінюємо раціон клієнта, враховуючи ці фактори. У результаті – жодних протипоказань.

Що Ви скажете про продукти, з яких готуються страви?
Я дуже ретельно обираю продукти для наших страв, адже без якісної сировини неможливо приготувати якісний товар. М’ясо та молочну продукція ми привозимо з невеликих эко-ферм, овочі та фрукти купуємо у місцевих теплицях.На кого, у першу чергу, розраховані Ваші послуги?
Наш сервіс розраховано на успішних людей, які турбуються про своє здоров’я і зовнішність та цінують власний час. А ми з радістю їм у цьому допомагаємо – вирішуємо питання збалансованого, смачного та корисного харчування. 

Яка географія доставки харчування та умови замовлень?
Доставка відбувається щоденно на території Дніпра. Наші кур’єри привозять раціони з 7:00 до 9:00 ранку на вказану адресу. Замовлення можна оформити щодня, лишивши заявку на нашому сайті або зателефонувавши нам. Замовлення ми приймаємо за добу до виконання, бо працюємо індивідуально під клієнта. 

Яких новинок чекати найближчим часом від RIGHT FOOD?
Скоро ми впроваджуємо абсолютно нове меню, паралельно підвищивши якість та асортимент, розробляємо програму для дітей. Також планується готувати солодощі без цукру та глютену. Крім того, ми готуємо проект освітницького характеру на тему здорового харчування, з питань харчування під час вагітності, дитячого харчування і багатьох інших тем, пов’язаних зі здоровим способом життя.