IVENT

ФЕСТИВАЛЬ ЗДОРОВ’Я BE HELTHY

Бондаренко София
«Це абсолютно новий формат від SPORT&HELTH CITY для всіх городян і гостей Дніпра. Протягом двох днів для гостей фестивалю були влаштовані презентації, дегустації, безкоштовні консультації провідних фахівців в області здоров'я і краси, корисні майстер-класи, мотиваційні флешмоби і різні конкурси. Відомі в місті і в Україні експерти ділилися своїм досвідом, відповідали на питання гостей фестивалю». Саме так ЗМІ розповідали про подію, яка 12 та 13 вересня відбулася у низці святкувань Дня народження Дніпра. І саме ця подія привернула увагу багатьох дніпровців та мешканців інших міст області та України.

Організатор фестивалю, засновник організації SPORT&HELTH CITY Вікторія Суходольська: «Нам це вдалося! Вдалося організувати і провести фестиваль здоров’я «BE HELTHY. Здоровий ТИ – здорове МІСТО». І я дуже рада, що з кожним разом наші заходи стають дедалі популярнішими та актуальнішими. Це значить, що ми працюємо не дарма, і головне, це значить, що наші люди прагнуть бути здоровою нацією!»
Саме тому за основну ідею проведення фестивалю організатори мали підвищення загального рівня стану здоров’я населення шляхом популяризації здорового способу життя. На фестивалі були присутні представники кращих брендів здорового харчування і корисний фудкорт.

оСТОРОЖНО дети


Свої послуги і товари продемонстрували близько півсотні компаній з усієї України. Було організовано безліч повчальних лекцій, практичних тренінгів, відкритих та доступних конференцій з безкоштовними консультаціями експертів усіх сфер медицини, спорту, дієтології, психології, соціального захисту населення, краси. Проведено чимало майстер-класів, конкурсів, розіграні сотні призів від партнерів. З головної сцени фестивалю відомі спікери країни розповідали мотиваційні історії з власного життя, дискутували з гостями та відповідали ДНІПРО КРОКУЄ У ЗДОРОВЕ ЖИТТЯ. ФЕСТИВАЛЬ ЗДОРОВ’Я на численні питання. Психологи, лікарі-практики, спортсмени, активісти руху за ЗСЖ – ці люди говорили про те, як важливо сьогодні бути здоровим, і про способи, як можна досягти здоров’я, краси та гармонії.

Рекорд самый длинный шпагат Днепр


Родзинкою фестивалю стало встановлення рекорду України «Найдовший шпагат», як символу об'єднаної боротьби проти COVID-19. Учасниці різного віку змогли зробити гігантський шпагат довжиною у 753 метри. Новий рекорд зафіксувала представниця реєстру рекордів України Олена Булах.

Фестиваль здоровья Днепр

«Ми розуміємо, що людям потрібні такі заходи, ще більше їм потрібен приклад, і особливо цінна інформація, як жити здорово. Тому ми зробили все, щоб фестиваль був не просто розвагою, а став рухом вперед, до здорового життя. Ми раді, що нас підтримав мер Дніпра Борис Філатов і його команда. Ми вдячні своїм постійним партнерам та експертам, які з радістю відгукнулися на запрошення стати учасниками фестивалю. Вірю, що і надалі ми будемо разом, і разом ми на вірному шляху до здоров'я нашого міста».