BEAUTY

МАРИНА МУРАТОВА

Марина Муратова
Дівчата, а ви вже готові до весняних пригод? Ми — так, бо уже побували в гостях у нашого експерта краси, косметолога Марини Муратової. Марина — справжня чарівниця, якщо мова йде про процедури, які допоможуть зберегти молодість, красу і здоров’я вашої шкіри. І говорили ми з пані Мариною здебільшого про новинки у сфері косметології, а саме, про препарат, який не так давно з’явився на українському ринку, але вже зарекомендував себе, як той, який дбає про жінку, про її здорову красу, і який вперто набирає популярності серед пацієнток.

Тож, Марино, про який унікальний препарат сьогодні піде мова? Що це за дивовижний помічник для сучасної жінки?
Це абсолютно натуральний препарат, це наповнювач для ін’єкцій «Альгінез», це гелеподібна суміш полісахаридів агарози і агаропектину, що отримується шляхом екстрагування з червоних водоростей. Препарат не містить гіалуронової кислоти і за рахунок цього «не збирає» підшкірну рідину. Це просто фантастичний помічник для жінок, які страждають набряклістю. За рахунок вітаміну С цей препарат може замінити антиоксидантові програми — відбілює шкіру, усуває пігментацію, розгладжує вікові та мімічні зморшки.

Марино, поділіться спостереженнями із Вашої практики — наскільки він дієвий, за який термін застосування препарату жінка побачить перші результати?
Ефект видно відразу після першого ж використання.

Тобто, це, можна сказати, експрес-допомога, і цей препарат стане рятівником, якщо жінка напередодні важливої події і хоче виглядати на всі 100%?
Не варто забувати, що це все-таки ін’єкційна процедура, тож, є ризики, про які ми всі знаємо — невеликі гематоми на місцях ін’єкцій. Тому я б рекомендувала застосовувати препарат хоча б за тиждень до важливих подій. А взагалі процедура не потребує ні особливої підготовки, ні реабілітації. Як я вже говорила, через відсутність у вмісті гіалурунової кислоти, відсутні й побічні явища, якщо говорити про набряклості.

З якими задачами справляється «Альгінез»?
Компанія-виробник розробила три види продукту, різні за щільністю. Варіант найменшої щільності рекомендований для усунення проблем в області навколо очей. Це слізні борозди, це набряки та «синці» під очима. Наступний препарат — середньої щільності — працює у носогубних складках, на щелепній дузі. Найбільш щільний ми використовуємо для підборіддя, щелеп та носа, тобто за допомогою нього можна робити корекцію форми обличчя.

А чи існують якісь протипоказання щодо застосування цього препарату?
Навпаки. Цей препарат абсолютно нешкідливий, він рекомендований для тих, хто має «побічки» або протипоказання до інших відомих препаратів. Його варто застосовувати для жінок, які мають проблеми із щитовидною залозою, які знаходяться у реабілітаційному періоді після онкологічних захворювань. 80% пацієнток косметолога — це жінки віком 45+ з хронічними захворюваннями та порушеннями роботи організму. І далеко не всі знають про ці вади, і не всі розповідають про них косметологу. Тому цей препарат — це рятівник і для нас, бо, застосувавши його, ми можемо не чекати «сюрпризів». Хіба може нашкодити йод та вітамін С у розумній кількості? Звісно, ні. Більш того, ці елементи корисні для жінок у період менопаузи. Єдине, про що варто нагадати красуням, що подібні ін’єкції не варто робити у менструальний період, у період стресу. І не забувайте, що під час введення препарату додається анестетик, тож, обов’язково повідомте про алергію свого косметолога.

Марино, а наскільки сьогодні доступний цей препарат для українських красунь?
Настільки, наскільки доступні й інші альтернативні наповнювачі для ін’єкцій краси. На ринку косметології він є, він сертифікований, і ціна не злякає ту жінку, яка піклується про свою красу.

Тобто, «Альгінез» пройшов відповідну перевірку і має дозвіл на його використання у косметології?
Так, безпечність «Альгінезу» доведена лабораторно. Це препарат американського виробництва, його можна придбати в Україні лише в офіційного представника — компанії «Магія краси». Я раджу жінкам спробувати «Альгінез», тим більше, якщо ви не противниця ін’єкційних процедур. А весна — найкращий час, аби відновити свою красу і насолоджуватись життям сповна.

НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю