HEALTH

ЖІНКА ТВОРЕЦЬ ЖИТТЯ. ЖИТТЯ ТВОРЦЯ МАЄ БУТИ ЩАСЛИВИМ І ЗДОРОВИМ

Ірина Корніловська
Компанія «Синтеz» працює на ринку України більше 20-ти років. Напрямком діяльності є акушерство і гінекологія. Починали з продажу тестів для визначення вагітності та песаріїв (навряд ви знаєте , що це, трошки згодом про них розповім). У наші дні компанія «Синтез» стала виробником тестів, має власні торгові марки - Corelax, Family, Clever Girl, Dr. Arabin, є уповноваженим представником білоруського заводу «Сімург», ТМ «Юнона».
Зовсім недавно з явились дві латинські літери в назві Синтез – EZ, від англійського слова «easy» - легко, зручно, спокійно. Компанія бачить свою місію у тому, що «Поліпшує життя жінок».

Маємо цікаву розмову з керівником компанії Іриною Корніловською.

Пані Ірино, хотілося б ближче познайомити читачів з Вами. Розкажіть про своє становлення,  як і чому Ви вирішили займатися товарами медичного призначення.
За освітою я біолог. Нестачі в знаннях біології, біохімії не відчуваю, вважаю, що університет дав мені їх достатньо. Потім була аспірантура у Дніпропетровській медичній академії і захист кандидатської дисертації. Декілька років викладання в медакадемії тільки зміцнили їх. Тобто, в бізнес, пов язаний з медициною я прийшла з певним багажем, та розумінням, що можливо запропонувати для поліпшення діагностики.

Напевно, важко було?
Важко було від нестачі інформації. Ми були першими у 1995 році, хто привіз в Україну тести на вагітність, і цей товар був дивиною не тільки для жінок, але і для медперсоналу. Тому довелося проводити інформаційний лікбез, щоб товари почали користуватися попитом.

Хто створив компанію «Синтez» ? Як давно вона працює на ринку медичних товарів, що є головною сферою діяльності?
Це дистриб'юторська компанія, яку заснував мій чоловік разом з другом ще 20 років тому. Головний напрямок - це товари для гінекології, для жіночого здоров'я.

Отже, давайте зупинимося на товарах, які представляє «Синтez» для своїх клієнтів.
Спочатку превалювала продукція для лабораторних аналізів. Потім, коли тести на вагітність вже завоювали ринок, ми стали активно займатися постачанням саме цього товару і супутніх – засобів внутрішньоматкової контрацепції, почали завозити оглядові набори для гінекологічних кабінетів, акушерські пристрої для профілактики передчасних пологів - пессарії. До речі, це була новинка для України, хоча в інших країнах, зокрема, в Білорусі, цей товар вже був дуже затребуваний.
Окремо хочу сказати про ВМК - це один з найбільш сприятливих контрацептивних методів для жіночого здоров'я. Не містить гормонів. Не має системного впливу. Контрацептивний ефект базується на сперміцидній дії іонів міді, що є у ВМС.  Жінка самостійно контролює свій вибір. Вона в будь-який момент може припинити його використання і вже буквально в наступному місяці стати фертильною - здатною для продовження роду.
У нас багато продукції для вирішення гінекологічних проблем, та профілактики. У нас можна знайти різні гінекологічні інструменти та набори, тести для визначення овуляції, які дуже актуальні для жінок, які страждають від неможливості завагітніти.

Який продукт сьогодні розвиваєте?
Новим напрямком нашої діяльності стали вагінальні тренажери і фізіологічна білизна, а також акушерські розвантажувальні пессарії. Раніше пессарії були тільки пластикові, а це було некомфортно ні для пацієнтки, ні для лікаря. Зараз ці вироби вже вдосконалені і стали виготовлятися з медичного силікону, різних форм і розмірів, з'явилися нові види ВМС, наприклад, з системою введення.
Наразі ми взялися за виробництво тестів на фетальний фібронектин - він тільки з'являється на ринку України. Це дуже зручний і важливий тест для вагітних жінок, який можна навіть самостійно проводити. Якщо він показує негативний результат, то в найближчі 10 днів пологів можна не чекати. Це дуже зручно, особливо при складних вагітностях.
І зовсім новий проект - наше виробництво - особлива білизна з «правильною» ластовицею, яка «дихає», але не пропускає вологу назовні. Це для комфорту жінок у післяпологовий, післяопераційний період, та фізіологічний період кожного місяця. Спокійний сон забезпечений. Така білизна поки є тільки у нас.

Пані Ірино, а які товари сьогодні найбільш затребувані?
Популярності набрали вагінальні конуси Corelax. Це набір з 4 «гантельок» для тренування м'язів тазового дна. Одразу зауважу, що це товар медичного призначення, а не із секс-шопу. За цими приладами стоїть серйозна наукова база, він схвалений гінекологами, урологами. У чому суть? Після пологів у жінок змінюються м'язи тазу, можуть відбуватися мимовільні виділення сечі при різких рухах. А ці прилади - це як тренажери для жіночих органів. Крім цього, це профілактика різних інфекцій, захворювань, адже нормальна робота м'язів дає можливість повноцінно функціонувати іншим органам.

Втрачена форма після пологів  і не тільки в зовнішньому вигляді… Буквально з пологового будинку жінки біжать у спортзал. Наскільки це корисно, безпечно або ж альтернативою можуть сати саме ці конуси?
Треба зауважити – треба бігти не з пологового, а через 2 місяці. Спочатку жінка повинна відновитися, матка повинна повернутись до стану і розмір до вагітності Потім рекомендую зміцнити тренуваннями з конусами м'язи тазового дна і тільки через місяць можливі важкі навантаження у спортзалі. Така практика загальновідома. Наприклад у Канаді є фізіотерапевти, що мають спеціалізацію по післяпологовому відновленню. Хочу подякувати лікарям України, вони підтримують нас у цьому аспекті, консультують пацієнтів.

Де можна придбати вашу продукцію?
Ми маємо сайт, де можна ознайомитися з переліком продукції, почути, що про неї говорять фахівці, отримати консультацію з використання. Ми працюємо по всій Україні. У Дніпрі це також аптеки Медакадемії, Медсервіса.

Яких новинок в найближчому майбутньому чекати від «Синтez»?
Ми будемо розвивати розпочате раніше. Дрібні жіночі проблеми не вбивають, вони крадуть життя! Тому у нас ще багато роботи.


__________________

Поради для жінок від жінки-біолога
·       Період місячних - період релаксу. Забудьте про агресивний спорт і перевернуті пози на тренуваннях
·       Через 2 місяці після пологів - починайте зміцнювати м'язи тазового дна
·       35 років – для всіх жінок час тренуватися
·       Любіть себе і пам’ятайте, що жінка створена дарувати красу та випромінювати здоров’я.  

Ірина Корніловська: «Ми працюємо для жінок з любов’ю та захопленням перед таємницею нового життя для його необмеженого повторення для щастя та задоволення»