BEAUTY

ЮЛІЯ ЧАЛАЯ

ЮЛІЯ ЧАЛАЯ
Людське тіло — це свого роду полотно для художника. Тільки талановитий творець створює шедеври, тільки щаслива людина творить добро. Так вважає Юлія Чалая, майстер тату та перманентного макіяжу, викладач перманентного макіяжу, візажу та оформлення брів і просто талановита молода жінка, яка вважає свою діяльність не просто модним хобі, а справжнім мистецтвом і можливістю для людини отримати впевненість у собі і відчути радість повноцінного життя. Юлія ділиться особливостями своєї роботи і твердими, непохитними правилами роботи з клієнтами.

«В моді – натуральність. Будьте собою»
Сучасні леді в силу своєї тотальної зайнятості все активніше користуються перманентним макіяжем. Чому б і ні, якщо в міру, якщо підкреслити свої природні дані і виправити невеликі помилки природи або вікові зміни? Тим більше, що сьогодні в моді — натуральність. Форма та колір не повинні обтяжувати риси обличчя, а лише додати образу доглянутості. Якщо ж говорити про татуювання на тілі, то це мистецтво майстра і відображення внутрішньої сутності клієнта, їх спільне бачення краси натільного малюнка.

«Мене надихає можливість творити красу на тілі»
Якщо говорити про перманентний мейкап, то я працюю виключно за технікою Пудрового напилення. Щодо тату, то «в моєму репертуарі» найчастіше міні-роботи, здебільшого в акварельній техніці та контурні тату. Часто доводиться займатися переробкою старих і невдалих тату інших майстрів.


«Якщо назвався майстром тату — працюй, як справжній майстер — чисто і чесно» Найважливіше в роботі — це стерильна чистота інструментів та висока якість матеріалів, з якими працюю.
Правило друге — я ніколи не беруся за роботу, в результаті якої не впевнена. Працюю так, аби потім клієнти не йшли до іншого майстра виправляти мої помилки, або, тим більше, до дерматолога, щоб позбавитися рубців на шкірі після неякісного нанесення тату або перманенту.
Третє – справжній майстер ніколи не дозволить собі вкрасти мистецтво колеги. Це нечесно!

«Тату, як і кожен мистецький твір, потрібно берегти, аби воно не втратило своєї краси»
Майстер повинен користуватися тільки матеріалами високої якості і працювати лише професійним обладнанням. Татуювання не любить сонячні промені, косметологічні процедури із застосуванням лазера, різку зміну маси вашого тіла, не любить такі місця, як долоні, підошви і згини на тілі. Проте, майстер обов’язково попередить вас про основні правила, а ви не порушуйте їх.

«Я з радістю ділюся своїми знаннями, але тільки з тими, хто дійсно прагне нести красу людям»
Перманентним макіяжем займаюся 6 років, постійно вдосконалюю свою техніку і навчаюся, протягом 5 років уже навчаю інших, виключно за індивідуальною програмою. Диплом отримують лише ті, в кому я дійсно впевнена, кому б я довірила своє тіло. Більше трьох років живе мій благочинний проект «Ти красуня» для тих жінок, які перенесли лікування онкохвороб. Я допомагаю їм відновити втрачену красу абсолютно безкоштовно, але лише з дозволу лікаря. Дуже люблю свою роботу, для мене це спосіб самовираження і можливість нести свою творчість людям.

«Ретельно обирай майстра – слухай тих, хто вже має досвід, вивчай його роботи і манеру працювати, зважай на гігієну і йди на сеанс лише до чесного. Знайди СВОГО!»