BEAUTY

Ельвіра Богдан

Эльвира Богдан

ЧИННИКИ ВПЛИВУНА ІМУНІТЕТ ШКІРИ

В організмі все взаємопов'язано. Наш імунітет залежить від мікроорганізмів та інтерферону, з якими ми живемо. Імунітет шкіри залежить від загального стану організму. Та увесь цей зв'язок базується на двох китах - закислення 
крові та залуження лімфи. Робіть висновки!

ПРИЧИНИ СЛАБКОГО ІМУНІТЕТУ

Найчастіше імунітет ослаблений через зневоднення організму, гіподинамію, неправильне харчування, відсутність якісного догляду за шкірою та використання неякісної косметики.

ПРОЦЕДУРИ ТА МОЖЛИВОСТІ

Я прибічник персоналізованого підходу - від меншого до більшого. В цьому є місце воді, яка є основою життя, далі - мінімальна, але постійна фізична активність для профілактики застою лімфи, обов'язковий щоденний досконалий домашній догляд за шкірою, дотримуючись корнеотерапевтичного методу впливу, якийу нас спрямований на відновлення, регенерацію і наповнення. Що стосується професійного догляду, я рекомендую фізіотерапевтичне введення препаратів на основі трипептид міді -1.

ІМУНІТЕТ І ШКТ

Імунітет залежить безпосередньо від мікробіома шкіри, а той від мікробіома нашого кишківника! Відповідно, харчування має бути збалансованим за макро- і мікронутрієнтами.

ВІКОВІ ФАКТОРИ

З віком характерні: витончення, атрофія, зниження еластичності, сухість, утворення зморшок, подовження періоду загоєння ран. Тому важливо пам'ятати, що здоровий роговий шар - запорука вашої молодості. І для цього шкіру потрібно відновити, зміцнити і надалі підтримувати бар'єрні структури рогового шару.

ФУНКЦІЇ РОГОВОГО ШАРУ:

  •   контроль проникності;
  •   антимікробна дія;
  •   антиоксидантний ефект;
  •   психосенсорні функції;
  •   контроль зволоженості;
  •   регуляція імунітету;
  •   захист від фотостаріння.

ОЗНАКИ ПОРУШЕННЯ 

Втрата вологи (підвищений індекс ТЕВВ), 
низький рівень зволоженості, зміна секреції шкірного сала. Якщо індекс ТЕВВ підвищений, це свідчить про збої на рівні ліпідного бар'єру 
рогового шару (атопічна шкіра). Також це може спостерігатися після косметологічних процедур, що пошкодили шкіру. І навпаки - якщо рівень 
індексу ТЕВВ знижується - шкіра відновлюється.

АКТУАЛЬНО!

Команда експертів L'Estet Group розробила комплекс рекомендацій для проведення імунотерапії шкіри, яка містить консультацію лікаря-косметолога та нутриціолога з підбору персоналізованих засобів для домашнього догляду і корекції харчування, з призначенням необхідного ін'єкційного та апаратного методів впливу на шкіру.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

У кожної клітини свій життєвий цикл, який, як правило, триває від місяця до трьох. Тривалість дії спільної роботи з нашими експертами залежить від якісного виконання рекомендації фахівця і самого імунітету людини.

ТОМУ, ЦІНУЙТЕ СЕБЕ І СВІЙ ОРГАНІЗМ!


НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'ЮУход за телом