SPORT

АЛІНА ЛУЦЕНКО

Алина Луценко
Вже зовсім скоро почнеться сезон коротких спідничок і вузьких топів, а ти божеволієш, дивлячись на своє відображення у дзеркалі. Одяг чомусь зменшився, а зима відклала у боки зайві кілограми, які добряче псують твою фігуру. Без паніки! Нічого ще не втрачено, і у тебе ще вдосталь часу, аби відновити свою стрункість, щоб «втиснутися» у найсексуальніші джинси і зустріти літо у сукні, яка вже минулого року була замалою. Наш постійний експерт, майстер спорту зі спортивної аеробіки, хореограф авторського проекту «Живи, танцюючи», нутріціолог, майстер франчазії FitCurves у місті Дніпро Аліна Луценко впевнена – три місяці достатньо для того, аби змінитися. Але розпочати треба негайно! Проте, свідомо і з розумом, аби не нашкодити собі і добитися дійсно вражаючого результату. Аліна радить інтервальні тренування. І, перейшовши на наш канал YouTube за QR-кодом, ви побачите тренування, яке повинно стати вашою, як кажуть «настольною книгою». Оберіть собі режим і тренуйтеся разом з Аліною, а поки послухайте кілька важливих порад від вашої нової тренерки.

• Чому інтервальне тренування? Бо такий вид фізичних навантажень підходить для будь-якого віку, практично при будь-яких особливостях організму. І головне — інтервальні тренування вміщують у собі усі 5 компонентів фітнесу, тобто працюють на увесь організм. Кардіо етап допоможе вашим судинам і укріпить серце, силовий попрацює над вашими м’язами. Як ми знаємо, м’язи метаболічно активні, тобто, чим більше м’язової тканини, тим менше у вас буде жирових відкладень. При проблемах з опорно-руховим апаратом я раджу робити менш амплітудні вправи, якщо хибить серце і судини — знижуйте інтенсивність.


• Перед початком тренувань обов’язково здійсніть «розвідку» у свій організм. Ви повинні мати повне уявлення про всі вади здоров’я, хронічні захворювання, біохімічну картину, знати про особливості роботи вашого опорно-рухового апарату, суглобів. Ці знання допоможуть адаптувати тренування під себе і добитися бажаного результату.

• Не забувайте про правильне дихання під час тренування — вдихайте через ніс, видихайте повітря ротом. Від цього залежить насичення ваших м’язів киснем, а значить, і швидкість їх нарощування.

• Слухайте своє тіло і відчувайте його, слідкуйте, як воно реагує на вправи, підлаштовуйте тренування під себе.

• Якщо ми говоримо про те, аби просто підтягнутися, привести м’язи у тонус, то при регулярних тренуваннях результат буде видимий уже через 3 місяці, потім потроху сходить жирова маса, до пів року – 9 місяців приходить в норму робота серцево-судинної системи, а через рік ви себе просто не впізнаєте і точно полюбите своє відображення в дзеркалі.


СТАРТУЄМО?!


НАТИСНІТЬ ЩОБ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ІНТЕРВ'Ю