SPORT

KANGOO JUMPS

KANGOO JUMPS
Кangoo jumps - остання тенденція в спорті і фітнесі, яка шалено набирає популярність в Україні. Це один з кращих способів зарядитися енергією і скинути зайві кілограми. Головна фішка цього виду фітнесу - черевики Кangoo jumps. Черевики на пружинах kangoo jumps, розроблені в 94 році канадським ортопедом Грегорі Легкхтман виключно для реабілітації після операцій на суглобах колін, гомілки і спини, буквально підірвали світову фітнес-індустрію! Заняття і біг в них не тільки спалюють жир, але і дозволяють підтягнути сідниці і живіт за рекордно короткий час! Крім того, тренування в цих черевиках проходять дуже динамічно і весело. Тому найкрасивіші дівчата обирають фітнес Kangoo Jumps і саме в Kangoo Club TdS Dnepr!

Трохи цифр:
·      черевики Кangoo jumps оснащені унікальною пружною системою, вони захищають спину і суглоби на 80%
·      дозволяють спалити на 30% калорій більше, ніж це відбувається при заняттях в звичайному взутті - до мінус 1500 ккал за годину!

Kangoo Jumps  - це ідеальне фізичне навантаження, бо одночасно працюють усі групи м'язів і наступного дня ви не відчуватимете болю. До того ж, це справжнє естетичне задоволення, бо тренування Kangoo Jumps  - це справжня хореографія. Тільки спортивна і дуже корисна!
Проте, є одна невеличка умова – аби досягти найкращого результату, краще тренуватися у Kangoo Club TDS. Доведено!

KANGOO JUMPS

Кілька слів про наші послуги:
У Kangoo Club TDS для вас розроблені 4 програми тренувань: енергійний Kangoo Power, агресивний Kangoo Kick and Punch, запальний Kangoo Dance і веселий Kangoo Boot Camp!
Тільки у Kangoo Club TDS з вами займатимуться міжнародні інструктори з сумарним досвідом роботи більше 20 років не тільки в українських, але і в європейських клубах! Вже майже 3 роки ми працюємо в черевиках Kangoo Jumps!
Нас легко знайти – центр міста, пр. Д. Яворницького. Від нас неможливо відмовитися – найновіша система вентиляції, очистка та іонізація повітря, кварцування залу і роздягальні перед кожним тренуванням, комфортна кімната очікування, де можна відпочити після заняття, розслабитися і подивитися TV! Ми дбаємо про наших клієнтів! А ще гарантуємо індивідуальний підхід до кожного, хто переступить наш поріг, і впевнені у 100% результаті! Ми подбали про ваш графік – працюють ранкові, денні та вечірні групи, в будні і вихідні, індивідуальні тренування і тренування в міні-групах!

KANGOO JUMPS


Пара рядків про наші досягнення:
Команда наших спортсменок увійшла в TOP-5 на світовому Чемпіонаті-2017, ми стали чемпіонами України-2017! У нас постійні тематичні вечірки, виїзні вікенди, поїздки на марафони та чемпіонати, виступи і концерти!

Просто спробуйте самі, і ви все зрозумієте! Скидайте вагу весело! Тренуйтеся цікаво! Відновлюйте красу свого тіла захоплююче!