HEALTH

СТОМАТОЛОГІЯ МАЙБУТНЬОГО

Стоматологія Дніпро
Вона розвивається неймовірно швидко і, безумовно, радує своїми досягненнями. Отже, перше і головне! Регенерація зубів - один з найцікавіших і перспективніших напрямків. Біоактивна заміна дентину* дозволяє стоматологам дивувати нас. Останніми роками вченими світу розробляється так званий зубний заповнювач. Він дозволяє зубам самостійно виліковуватися. Речовина, про яку йде мова, працює за рахунок стовбурових клітин, що стимулюють зростання дентину. Цей процес дозволяє пацієнтові буквально виростити постраждалі зуби.

Століття штучних вставних щелеп, нарощених зубів, коронок та іншого завершується! Знайомимо вас із CRISPR - новітній метод редагування генома, які надає нам сама природа. Зазначимо, що сьогодні ведуться дослідження стосовно можливості використання цього методу для боротьби з раком і іншими важкими захворюваннями.

Вчені вважають, що зовсім скоро фахівці зможуть ідентифікувати гени, пов'язані з багатьма патологіями. І зовсім скоро можна буде знайти CRISPR - рішення, що дозволятиме редагувати структуру дефектного гена в ранньому дитинстві і позбавитися проблем із зубами.

Безумовно, це процес, який вимагає часу, але ми маємо терпіння і чекаємо інновацій від наших фахівців, а доки - бережіть своє здоров'я і робіть максимум для профілактик.