SPORT

В'ЯЧЕСЛАВ УЗЕЛКОВ

Вячеслав Узелков
Підписавшись у соцмережі на українського боксера В'ячеслава Узелкова, ви будете приємно здивовані. Сотні світлин із шанувальниками, простота, відкритість і життєрадісність. Таким виявився і в бесіді наш герой В'ячеслав. Український професійний боксер живе за звичними правилами і займається улюбленою справою. Про все по трошки читайте далі.

В'ячеслав, над якими проектами ви сьогодні працюєте, і чим порадуєте своїх фанатів в найближчий час?
Я зараз активно займаюсь підготовкою до запуску програм зі схуднення для людей із зайвою вагою. Це буде не дистанційний і не он-лайн проект. Я представлю увазі бажаючим схуднути справжню академію, яка допоможе людям долати великі труднощі на шляху до здорового тіла.

Хто стане вашими підопічними?
Складна програма під моїм наглядом буде розрахована на людей з надмірною вагою. Ніяких середніх вагових категорій я розглядати не буду.

Чому саме «великі» люди - ваша мета?
Я, як і багато тренерів, раніше нехтував роботою із занадто повними людьми, вважаючи їх складним варіантом для реалізації цілей. Мою думку про це змінив проект «Зважені та щасливі». Він став культовим для багатьох українців і подарував мені почуття глубокої поваги до таких людей, хто демонструє колосальну працю на шляху до стрункості і повноцінного життя. Крім того проект подарував мені ще дещо. Я перестав багато їсти.

У якій формі ви нині перебуваєте?
Я сьогодні в ідеальній формі, тому що в мені 100 кг чистої м'язової маси. Такого тіла у мене ще ніколи не було, навіть у кращі роки мого тріумфу. Я сьогодні собі дуже подобаюся. І це не егоїзм. Це нормальна, розумна любов і повага до себе і свого тіла.

В'ячеславе, ви кумир для дуже багатьох українців, а хто ваш гуру?
У мене ніколи не було кумирів. Я ніколи не дивився на великих західних лідерів спорту, хто був поза зоною мого доступу. Я завжди спостерігав за старшими товаришами і їх досягненнями. Ці результати і були моїм стимулом для власної перемоги і висот.

Чи наслідують вас Роберт і Олівія, ваші діти?
У мене якось запитали, чи буде мій син чемпіоном? І я відповів - ні, але я виховаю його хорошою людиною. Мої діти – звичайні спортивні підлітки, але без фанатизму. Їх цілі – не професійний спорт і знакові досягнення, а бажання допомагати людям. Вони, спостерігаючи за моєю роботою і їх мами, хочуть бути причетними до дивовижних змін тих, хто хоче жити добре. Вони щиро захоплюються повними людьми, які роблять все заради красивого і здорового тіла. Їх мета - тренерська робота. А далі буде видно…

Які ваші життєві правила?
Я принциповий у своїх судженнях. Я відповідальний за свої слова, досягнення і дії. Якщо мені показують білий аркуш, я скажу, що це є так і ніяк інакше. Я не терплю брехні і завжди усім намагюсь донести думку, що спорт – є сила тіла і духа.

Дякуємо за бесіду, на останок прошу вас прокоментувати зміни, що відбуваються в нашій країні.
Наразі я замислююсь над тим, щоб наблизитись до влади, до партії, ідеологія та дії якої будуть стосуватись інтересів народу. Мова не йде про ВР доти, доки це суспільстве не змінить своїх принципів та векторів. В мене є думки стосовно змін та розвитку спортивної культури серед молоді. Та я волію почати із рідної Вінниці. Я не літаю серед хмар та дивлюсь на усе розважливо. Тому наразі продовжуватиму робити свою улюблену справу настільки якісно і довго, скільки цього потребуватиме наше суспільство. Цього і бажаю усім.