Рада бачити вас на сторінці мого особистого блогу.
Якщо ви все ж таки перейшли на цю сторінку, то, мабуть, вам, як і мені не байдужі здоров'я, краса і гармонія власного організму.
Необхідно одразу поставити всі крапки над «і». Я - не кваліфікований лікар, не психолог, і навіть не професійний спортсмен чи спеціаліст beauty сфери. Але я так, як і ви, хочу розуміти, як зробити своє життя більш щасливим, здоровим та цілісним.
За три роки існування організації SPORT&HEALTH CITY, засновником якої я є, було багато зустрічей, розмов та діалогів з фахівцями із різних областей медицини, спорту, краси та психології. Все це ви можете знайти в розділі «ЖУРНАЛ», в наших соціальних мережах, та на YouTube каналі. А тут, у своєму блозі, я буду залишати свої думки, враження, поради, до яких прислухаюсь і яких дотримуюсь.
Все життя ми збираємо по частинках інформацію щодо того, як правильно жити, тримати себе у здоровій формі, правильно харчуватись, досягати гармонії зі світом, виховувати дітей, розвиватись, доглядати за своїм тілом... Тож, все, що збираю я, чим користуюся і що вважаю за потрібне, залишатиму у цьому блозі.
Я дійсно вірю, що багато порад можуть стати вам у нагоді.
І найперша думка, яку я хотіла б тут залишити – це фраза, яку я чула багато разів від багатьох спеціалістів. Вона зрозуміла і проста, але чомусь не всі її дотримуються. Тож: «Найголовніше для здоров'я організму – це профілактика». Так просто займатись собою ще до початку проблем, слухати свій організм, слідкувати за своїм самопочуттям та близьких, щоб запобігти проблемам або виявити їх і вчасно виправити.
Бажаю вам та вашим близьким здоров'я!

З повагою, Вікторія Суходольська.